۳۰ مدل کابینت جزیره آشپزخانه که فضای مدرن را به آشپزخانه شما میدهند + عکس | گروه دکورساز
/ دی ۱۰, ۱۳۹۷ / بدون دیدگاه / در دکوراسیون داخلی - کابینت

۳۰ مدل کابینت جزیره آشپزخانه که فضای مدرن را به آشپزخانه شما میدهند!!!

مدل ها و طرح های مختلف کابینت جزیره آشپزخانه یکی از موارد و ویژگی هایی است که خریداران خانه هنگام جستجوی خانه ی جدید به آن توجه میکنند.
داشتن یک کابینت آشپزخانه جزیره در منزل شما دارای مزایای فراوانی است ، به شرطی که شما یه طرح باز و فضای کافی برای ناهارخوری داشته باشید.
هم چنین وجود یک جزیره کابینت آشپزخانه هنگامی که فضای کوچکی در اختیار داریم و با یک آشپزخانه جمع و جور طرف هستیم یک مزیت خوب و یک گزینه عالی برای انتخاب است .
ما امروز در این مطلب مدلهای مختلف کابینت جزیره آشپزخانه را برای شما گردآوری کرده ایم که هرمدل از مدل دیگر جذاب تر بوده و یک مدل عالی برای آینده و آشپزخانه مدرن است.
در واقع ما با جمع آوری مدلهای مختلف کابینت جزیره تصمیم داریم طرح های مختلف و متنوعی از جزیره کابینت را با شما به اشتراک بگذاریم تا شاید بتوانیم در انتخابتان به شما کمک کرده و مدل مورد نظر خود را به راحتی بتوانید انتخاب کنید.
جزایر آشپزخانه یکی از جدیدترین پیشرفت ها در صنعت طراحی دکوراسیون برای قسمت آشپزخانه هستند و زمانی که شما بخواهید به اجاق گاز آشپزخانه خود از هر طرف دسترسی داشته باشید یک انتخاب هوشمندانه برای شما به حساب می آیند.
کابینت جزیره آشپزخانه یک ایده جذاب است که این اجازه را می دهد که دو یا چندین نفر به طور همزمان بتوانند غذای خود را میل کنند.
همچنین وجود جزیره کابینت در آشپزخانه می تواند به شما کمک کند تا وسایل مورد نیاز غذاخوری خود را بر روی آن بچینید و فضای کافی و لازم از این بابت را در اختیار شما قرار میدهد.

کابینت جزیره زرد۱

کابینت جزیره مدرن۲

کابینت جزیره جدید۳

کابینت جزیره قرمز۴

کابینت جزیره جذاب۵

جزیره کابینت جدید۶

جزیره کابینت آشپزخانه جدید۷

کابینت آشپزخانه سفید۸

کابینت جزیره آشپزخانه سفید۹

کابینت جزیره چوبی۱۰

کابینت جزیره چوبی۱۱

کابینت جزیره چوبی۱۲

کابینت جزیره آشپزخانه کوچک۱۳

کابینت جزیره آشپزخانه۱۴

کابینت جزیره آشپزخانه۱۵

کابینت جزیره آشپزخانه۱۶

کابینت جزیره آشپزخانه۱۷

کابینت جزیره آشپزخانه مدرن۱۸

کابینت جزیره آشپزخانه مدرن۱۹

کابینت جزیره آشپزخانه مدرن۲۰

کابینت جزیره آشپزخانه مدرن۲۱

کابینت جزیره آشپزخانه مدرن۲۲

کابینت جزیره آشپزخانه مدرن۲۳ کابینت جزیره آشپزخانه

کابینت جزیره آشپزخانه مدرن۲۴کابینت جزیره آشپزخانه مدرن۲۵ کابینت جزیره آشپزخانهکابینت جزیره آشپزخانه زرد۲۶۲۷کابینت جزیره آشپزخانه جدید۲۸ کابینت جزیره آشپزخانهکابینت جزیره آشپزخانه جدید۲۹

 

 

گروه معماری دکورساز با داشتن سالها تجربه و سابقه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و ساخت و اجرای انواع کابینت آمادگی اجرای انواع مختلف کابینت در طرح های جدید را با کادری حرفه ای و تخصصی در سراسر کشور داراست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع کابینت و قیمت ها می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و از مشاوره همکاران ما در گروه معماری دکورساز بهره ببرید.
۰۲۱-۲۲۸۶۲۶۷۵ – ۰۲۱-۸۸۶۶۲۴۱۷
۰۹۱۲۰۹۲۱۴۳۰ – ۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲
گروه معماری دکورساز
خوشحال میشویم به این مطلب رای بدهید
از رای شما متشکریم
نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *