نقاشی ساختمان | ۰۲۱۴۴۴۴۸۸۰۵,نقاشی سقف و دیوار | نقاشی اداره – گروه معماری دکورساز

/ شهریور ۱۲, ۱۳۹۶ / بدون دیدگاه / در خدمات شرکت

نقاشی ساختمان ، نفاشی سقف و دیوار ساختمان ، نقاشی ساختمان اداره ، شرکت ، ساختمان و دیوارهای هتل ، ساختمان مدرسه ، نقاشی ساختمان دانشگاه ، نقاشی منزل ، نقاشی بیمارستان و مطب و مراکز درمانی و پزشکی و انواع ساختمان های دیگر با کادر مجرب و حرفه ای ، گروه معماری دکورساز

 

  • ۰۲۱-۲۲۸۶۲۶۷۵ – ۰۲۱-۸۸۶۶۲۴۱۷ – ۰۲۱-۴۴۴۴۸۸۰۵

  •  ۰۹۱۲۰۹۲۱۴۳۰ – ۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲

 

نقاشی ساختمان یکی از راهکارها و دغدغه های مردم برای جذابیت و زیبایی بیشتر منزل خود به شمار می رود و همواره یکی از مسائلی است که مردم برای زیبایی و تغییر محیط دکوراسیون داخلی خود از آن بهره میگیرند.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان اگر به صورت حرفه ای و درست انجام شود می تواند علاوه بر نمای زیبایی که به دیوارهای ساختمان شما می دهد شما را تا مدت ها از صرف هزینه مجدد نیز معاف کند.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان از دوبخش که شامل کار نقاشی و استاد کار و همچنین رنگ و نوع رنگی که به کار می برد تشکیل می شود که اگر هر کدام از این دو بخش اشتباه انتخاب شود می تواند نتیجه نامطلوبی برجای بگذارد.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان با هزینه های کم و نامعقول پایین که بعضا توسط برخی از افراد به مشتری پیشنهاد می شود باعث می شود یکی از دومورد بالا مورد کم لطفی قرار بگیرد و نتیجه کار بعد از اتمام مورد پسند و مطلوب مشتری نباشد و پس از مدتی این مورد تاثیر خود را بر روی دیوارها گذاشته و مشتری بعد از مدت زمانی که از نقاشی ساختمان_ میگذرد پی به این مساله می برد ولی دیگر دیر شده است و کاری نمی تواند صورت دهد،پس چه بهتر که در همان ابتدای کار، پس از پرسش و جست و جو کادری قوی را برای اجرای نقاشی ساختمان خود انتخاب کرده و سفارش خود را به گروهی قوی بسپارید.

نقاشی منزل

گروه معماری دکورساز با سالها تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و کارهای تزئینات ساختمان از جمله نقاشی ساختمان_ آمادگی اجرای انواع نقاشی ساختمان_ با متریال مختلف در سراسر کشور با کادری مجرب و حرفه ای و با بهره گیری از جدیدترین ابزار روز دنیا در سراسر کشور را داراست.
 نقاشی اتاق های هتل
گروه معماری دکورساز نقاشی ساختمان را برای انواع ساختمان های مراکز درمانی و بهداشتی ، بیمارستان ، مطب های شخصی ، و همچنین انواع ساختمان های مدرسه ، دانشگاه ، مراکز آموزشی ، نقاشی ساختمان آموزشگاه ، نقاشی مهد کودک و انواع مراکز اداری از جمله ساختمان شرکت های دولتی و خصوصی ، ساختمان و اتاق های هتل ها و مراکز تجاری و فروشگاه ها و مغازه و کافی شاپ و رستوران و …. با کادری حرفه ای و مجرب اجرا می کند و آماده انعقاد قرارداد با تمامی سازمان های دولتی و افراد خصوصی با قیمتی مناسب میباشد.

نقاشی آموزشگاه

قیمت نقاشی ساختمان با توجه به نوع رنگ ساختمانی پس از بازدید توسط نقاش ساختمان تعیین می شود. البته قیمت نقاشی ساختمان بسیار متفاوت می باشد با توجه به ظرافت کار می توان درجه بندی کرد. اکثرا قیمتهای نقاشی ساختمان_ در یک رنج قیمت و با تفاوت اندکی می باشند. اما لازم به ذکر است نقاشی یک هنر است هر چقد ر روی سطح موردنظر کار شود زیبا تر می شود ،پس بنابرین قیمت نقاشی ساختمان مانند یک کار هنری است که بسته به هنرمند وخلاقییت وذوق وسلیقه آن متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام کار و قیمت ها و همچنین مشاوره رایگان در مورد نقاشی ساختمان خود می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و از مشاوره همکاران ما در گروه معماری دکورساز استفاده کنید.

 

  • ۰۲۱-۲۲۸۶۲۶۷۵ – ۰۲۱-۸۸۶۶۲۴۱۷ – ۰۲۱-۴۴۴۴۸۸۰۵

  •  ۰۹۱۲۰۹۲۱۴۳۰ – ۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲

گروه معماری دکورساز

 

 

 

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *