طراحی و ساخت انواع کابینت آشپزخانه
/ اسفند ۱۳, ۱۳۹۸ / بدون دیدگاه / در انتخاب کابینت - کابینت - کابینت کلاسیک - کورین و کوارتز
ناگفته مشخص است که آشپزخانه یکی از مهمترین بخش های هر خانه ای به شمار می رود. و نباید انکار کرد که کابینت آشپزخانه مهمترین بخش و نمای یک آشپزخانه به حساب می آید. طبیعتا خانواده های خوش سلیقه صرفا نگاهشان به کابینت یک فضا برای نگه داری وسایل آشپزخانه نیست و خوب می دانند که کابینت چه میزان بر روی زیبایی منزل تاثیر دارد. گروه معماری دکورساز با سابقه چندین ساله حرفه ای در حوزه دکوراسیون و اختصاصا کابینت، برای مشاوره در انتخاب و طراحی و اجرای هر نوع کابینتی در خدمت شماست. ما افتخار می کنیم اگر در هر مرحله ای بتوانیم با شما صحبتی در جهت اجرای هر چه زیباتر کابینت های منزلتان داشته باشیم. برای ارتباط سریع می توانید با شماره ۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲ تماس بگیرید. در ادامه در خصوص طراحی و ساخت انواع کابینت آشپزخانه از جمله کابینت ممبران، کابینت ام دی اف، کابینت های گلاس، کابینت مدرن، کابینت فلزی و …صحبت می کنیم.

 

کابینت مدرن.کابینت آشپزخانه. کابینت ممبران.کابینت ام دی اف. کابینت مدرن. کابینت های گلاس.
کابینت مدرن.کابینت آشپزخانه. کابینت ممبران.کابینت ام دی اف. کابینت مدرن. کابینت های گلاس (۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲)

 

دو نکته خیلی مهمی که باید در انتخاب کابینت آشپزخانه به آن توجه داشته باشید : ۱- متریال و جنس کابینت انتخاب شده ۲- نوع طراحی آن کابینت.
در گذشته متریال کابینت ها همگی یا از جنس چوب طبیعی و یا فلز بودند. رفته رفته اما برای طراحی و ساخت کابینت از ترکیبات و مواد متفاوت استفاده شد. در ادامه این مقاله گروه معماری دکور ساز سعی می کند که انواع مدل کابینت را برای شما توضیح دهد.
(۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲)
طرح کابینت آشپزخانه.کابینت جدید.کابینت آشپزخانه مدرن.جدیدترین مدل کابینت 2019.
طرح کابینت آشپزخانه.کابینت جدید.کابینت آشپزخانه مدرن.جدیدترین مدل کابینت ۲۰۱۹٫(۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲)

 

کابینت های گلاس :

شاید اولین سوال این باشد که ورق های گلاس در واقع چیست؟ های گلاس  یک نوع متریال شبیه به ام دی اف با پوشش پلکسی گلاس می باشد این در حالی است که در ام دی اف معمولی ملامینه جنس پوشش ورق می باشد. در واقع های گلاس بر خلاف اسم آن هیچ ربطی به گلاس(شیشه) ندارد. ظاهر زیبا و شفاف این نوع کابینت باعث شده که طرفداران زیادی برای انتخاب نهایی کابینت آشپزخانه داشته باشد. گروه معماری دکورساز کابینت هایگلاس را با توجه به قیمت مناسب آن به شما حتما پیشنهاد می کند. کابینت های مدرن معمولا از این متریال بیشتر استفاده می کنند. می توان گفت در کنار قیمت مناسب، ظاهر شیک و جذاب به همراه تنوع بالای رنگ دهی این نوع کابینت از جمله مزایا و برتری این کابینت ها به شمار می آید.

(۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲)
کابینت های گلاس.مدل کابینت های گلاس.کابینت های گلاس سفید.کابینت هایگلاس.کابینت های گلاس سفید اکلیلی.مدل کابینت های گلاس سفید طلایی
کابینت های گلاس.مدل کابینت های گلاس.کابینت های گلاس سفید.کابینت هایگلاس.کابینت های گلاس سفید اکلیلی.مدل کابینت های گلاس سفید طلایی(۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲)
های گلاس.کابینت هایگلاس. کابینت های گلاس.کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه. های گلاس.کابینت هایگلاس. کابینت های گلاس(۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲)

 

کابینت وکیوم :

قبل از هر چیز باید گفت که وکیوم یک روکش می باشد. در واقع یک لایه پی وی سی PVC با حرارت و فشار روی سطوح ام دی اف قرار می گیرد. کاربردهای وکیوم در صنایع چوبی بالا می باشد و از آن جمله می توان به درب های حمام و سرویس بهداشتی، مبلمان وکیوم، تخت خواب وکیوم والبته کابینت آشپزخانه اشاره کرد. می توان گفت که روکش وکیوم در حال حاضر در دکوراسیون داخلی کاربرد زیادی دارد. پس بعنوان یک تعریف از این نوع کابینت باید گفت کابینت هایی که روکش وکیوم دارند کابینت های وکیوم نامیده می شوند. کابینت وکیوم از جنس ام دی اف می باشد و همانطور که می دانید MDF از ضایعات چوب تشکیل می شود و طبیعتا چنین متریالی در ساخت یک کابینت سازگاری بیشتری با محیط زیست دارد. نباید انکار کنیم که این مدل کابینت دارای جذابیت بالا و طرح های خیلی شیکی می باشد. گروه معماری دکور ساز با افتخار آمادگی اجرای هر نوع کابینت وکیوم برای شما همشهریان عزیز را دارد.

(۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲)
کابینت وکیوم. کابینت ام دی اف. کابینت MDF
کابینت وکیوم. کابینت ام دی اف. کابینت MDF 09122206832
کابینت وکیوم . کابینت ام دی اف
کابینت وکیوم . کابینت ام دی اف ۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲

 

کابینت ممبران :

بین کابینت ممبران و کابینت وکیوم تفاوت خاصی وجود ندارد. می توان گفت که کابینت ممبران همان کابینت ام دی اف است با روکشی که از تکنولوژی وکیوم استفاده کرده است. امکاناتی که دستگاه سی ان سی CNC برای حکاکی انواع طرح ها بر روی چوب ام دی اف به وجود آورده است باعث جذابیت بالای کابینت ممبران شده است. طبیعتا بخاطر استفاده از دستگاه های سی ان سی قیمت این طرح ها بسیار پایینتر از کابینت آشپزخانه دست ساز می باشد این طرح های دقیق و زیبا در کنار روکش محافظتی PVC یکی از دلایل فروش و محبوبیت بالای کابینت های ممبران می باشد (Membrane). مقاومت بالای کابینت ممبران در مقابل رطوبت و حرارت، قیمت مناسب، وزن سبک و تنوع بالای رنگ بندی باعث شده مدل کابینت ممبران همچنان در رده بهترین نوع کابینت آشپزخانه قرار داشته باشد.

(۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲)
کابینت ممبران.کابینت وکیوم
کابینت ممبران.کابینت وکیوم ۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲

 

کابینت ممبران.کابینت ام دی اف
کابینت ممبران. کابینت آشپزخانه.کابینت ام دی اف ۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲

 

کابینت فلزی:

همه ما بخاطر داریم که در گذشته یکی از محبوبترین مدل های کابینت آشپزخانه در بین ایرانیان، کابینت فلزی بود. گذر زمان اما مشابه خیلی از محصولات دیگر، کابینت فلزی را نیز از سلیقه خانم های ایرانی دور و دورتر کرد. اگرچه همچنان نیز در خانه های بسیاری از این مدل کابینت آشپزخانه  استفاده شده و یا می شود اما باید افت زیاد برای محبوبیت این مدل کابینت ها را قبول کنیم. شاید بتوان مهمترین مزایای این مدل کابینت را به این شکل برشمورد: * تعمیر و ترمیم راحت و آسان کابینت فلزی * معمولا قیمت پایینتر این نوع کابینت نسبت به بقیه کابینت ها  * و البته مقاومت بالایی که نسبت به ضربه دارند.

(۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲)
کابینت فلزی
کابینت فلزی ۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲
مدل کابینت فلزی.کابینت فلزی.کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه. مدل کابینت فلزی.کابینت فلزی ۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲

 

 

در این مقاله سعی شد انواع کابینت آشپزخانه برای شما توضیح داده شود. گروه معماری دکور ساز در آینده مقالات جامع تری را برای شما ارائه خواهد داد. همچنین ما برای هر گونه مشاوره و همکاری در خصوص طراحی و ساخت انواع کابینت آشپزخانه در خدمت شما همشهریان عزیز هستیم. کافیست فقط همین حالا با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید تا کارشناسان دکور ساز بهترین مشاوره را در اختیار شما قرار دهند.

۰۲۱-۴۴۴۴-۸۸۰۵

۰۹۱۲-۲۲۰-۶۸۳۲

 

 

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *