طراحی دکوراسیون اداری | دکوراسیون اداری , گروه معماری دکورساز , ۰۲۱۸۸۶۶۲۴۱۷

/ شهریور ۱۲, ۱۳۹۶ / 1 دیدگاه / در خدمات شرکت

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداری , طراحی دکوراسیون اداری , طراحی دکوراسیون داخلی شرکت ها و ادارات خصوصی و دولتی با جدیدترین طرح های روز دنیا با بالاترین دقت و کیفیت

 • ۰۲۱-۲۲۸۶۲۶۷۵ – ۰۲۱-۸۸۶۶۲۴۱۷

 •  ۰۹۱۲۰۹۲۱۴۳۰ – ۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲

 

فضای کار و دکوراسیون داخلی یک دفتر اداری و محیط کار ارتباط و تاثیر مستقیمی با افزایش کارایی کارکنان و رضایت شغلی افراد کارمند آن اداره یا شرکت دارد .پژوهش های علمی این موضوع را اثبات کرده اند که از نظر علمی بسیار مهم است که چیدمان دکوراسیون اداری ، نورپردازی محیط و کاربرد رنگها و نیز انتخاب مبلمان و اجزای دکوراسیون بسیار حرفه ای و با رعایت دقیق استانداردها و اشراف کامل به علم دکوراسیون داخلی و معماری صورت گیرد تا تاثیر خوبی بر افرادی که در داخل شرکت یا اداره مشغول کار هستند و یا مراجعین به اداره داشته باشد.
دکوراسیون داخلی اداری
تاثیر ذهنی و بصری که از یک دکوراسیون اداری خاص و حرفه ای بر مراجعین و کارفرمایان برجا می ماند غیر قابل چشم پوشی و انکار است و تا مدت ها بر ذهن افراد باقی می ماند پس باید در طراحی دکوراسیون داخلی محیط اداری و یا شرکت خود حساسیت های لازم را به خرج دهید و از شرکتی در این زمینه استفاده کنید که از بهترین متخصصین و طراحان دکوراسیون داخلی در گروه خود بهره ببرد تا محیطی زیبا و خاص را برای شما خلق کند. ما در گروه معماری دکورساز این انتخاب را برای شما راحت کرده ایم.
دکوراسیون اداری
طراحی دکوراسیون اداری
گروه معماری دکورساز برای دکوراسیون داخلی اداری شما با توجه به موضوع کاریتان و نوع ارباب رجوعی که قرار است به سازمان یا اداره شما مراجعه کند طرح و ایده مخصوص به خود را ارائه می دهد و با استفاده از بهترین متریال موجود در بازار طرحی خاص و منحصر به فرد را با کیفیت بالا برای شما به اجرا می رساند.
دکوراسیون داخلی شرکت
طراحی دکوراسیون اداری
در محیط منزل شاید بتوان از انواع رنگ ها استفاده کرد و نوع چیدمان مبلمان و سایر اجزای منزل را با توجه به سلیقه فرد تغییر داد ولی طبعا در یک محیط اداری با توجه به موضوع اداره و حتی اینکه ایا یک اداره خصوصی است و یا جز یکی از ارگانهای دولتی محسوب می شود همه چیز متفاوت است و میبایست در ساختار یک چارچوب از قبل تعیین شده به ایجاد طرح و رنگ بندی و چیدمان بپردازیم.
دکوراسیون داخلی اداره
طراحی دکوراسیون اداری
محیط اداره به دلیل اینکه مشتریان و ارباب رجوع با سلایق مختلفی به انجا مراجعه می کنند باید الگو گرفته از یک طرح ایده آل باشد تا در نهایت بتواند موجب رضایت مندی مشتریان آن اداره شود. همچنین باید توجه داشت که اگر اداره فوق دارای رنگ خاص سازمانی می باشد حتما در طراحی و اجرای دکوراسیون اداری ان از رنک مورد نظر به شکلی که مشخص کننده نماد ان اداره باشد استفاده بهینه شود. همچنین ایجاد محیطی که در ان هم کارمندان احساس رضایت مندی کامل داشته باشند و هم مشتریان با آرامش تمام به درخواست های خود بپردازند مهم بودن موضوع را دو چندان خواهد کرد.معمولا باید دقت کرد که در طراحی داخلی اداری مدرن استفاده از حالات و رنگ بندی هایی که ممکن است عموم انرا نپسندند خود داری نمود.همچنین نحوه نور پردازی نیز با توجه به صنفی که قرار است در آن کار شود می تواند بسیار متفاوت باشد.معمولا می بایست سایر قسمت های یک اداره به صورت مدرن و اتاق مدیریت نیز به صورت کلاسیک طراحی و اجرا شود.
طراحی دکوراسیون داخلی اداره
طراحی دکوراسیون اداری

 

طراحان و متخصصین ما در گروه معماری دکورساز از بهترین طراحان و متخصصین کشور بوده و شما عزیزان می توانید با خیالی راحت و آسوده پروژه خود را به ما بسپارید و در پایان پروژه هم از انتخابی که داشته اید و هم از محیط اطراف خود و پروژه انجام شده لذت فراوانی ببرید.

 

طراحی دکوراسیون داخلی اداری
طراحی دکوراسیون اداری

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها و نحوه اجرای کار و سایر موارد طراحی دکوراسیون اداری با شماره های زیر تماس بگیرید.
 • ۰۲۱-۲۲۸۶۲۶۷۵ – ۰۲۱-۸۸۶۶۲۴۱۷

 •  ۰۹۱۲۰۹۲۱۴۳۰ – ۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲

گروه معماری دکورساز
نوشته های مرتبط
1 دیدگاه
 1. قیمت درب ضد سرقت

  سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی دارید.ممنون
  ما در زمینه درب های ضد سرقت و ضد حریق فعالیت می کنیم.خوشحال میشوم از وبسایت ما
  دیدن کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *