دکوراسیون منزل |۰۲۱۴۴۴۴۸۸۰۵ دکوراسیون داخلی , دکوراسیون داخلی منزل , دکوراسیون خانه

/ شهریور ۱۶, ۱۳۹۶ / 1 دیدگاه / در خدمات شرکت

دکوراسیون داخلی | دکوراسیون منزل , دکوراسیون داخلی منزل , دکورایسون خانه,طراحی دکوراسیون داخلی , طراحی دکوراسیون داخلی بخش های مختلف منزل از جمله طراحی دکوراسیون آشپزخانه ، طراحی دکوراسیون اتاق خواب ، طراحی دکوراسیون پذیرایی ، طراحی دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی , طراحی و اجرای دکوراسیون بخش های مختلف منزل توسط گروه معماری دکورساز ,  | ۸۸۶۶۲۴۱۷-۰۲۱  –    ۲۲۸۶۲۶۷۵-۰۲۱   –   ۰۹۱۲۰۹۲۱۴۳۰ –  ۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲ |

 

یکی از بناهایی که طراحی دکوراسیون داخلی در آن نقش بسیار مهمی ایفا میکند و همواره مورد توجه افراد قرار میگیرد طراحی دکوراسیون داخلی منازل مسکونی است. افراد به صورت طبیعی دوست دارند محیط اطراف خود را زیبا و منظم ببینند و از تناسب اجزا و وسایل در کنار یکدیگر لذت می برند.
اولین چیزی که هر فردی وارد منزل شما میشود با آن مواجه می شود و توجه او را به خود جلب میکند دکوراسیون داخلی منزل شما می باشد و در صورت طراحی درست و اصولی دکوراسیون منزل می تواند احساس خوشایند و آرامش بخش را در افراد به وجود آورد و باعث شود همواره خاطره ای خوب و زیبا از منزل شما در ذهن افراد نقش ببندد.

 

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

امروزه طراحی داخلی به عنوان یک حرفه ، یک هنر و یک صنعت در دنیا شناخته می شود. طراحی داخلی در واقع بهینه سازی فضاهای داخلی ساختمان ها به منظور انجام فعالیت های روزانه یعنی کار و زندگی است. آن چیزی که به یک بنا روح می بخشد و باعث جذابیت و دلنوازی بنا می شود فضای داخلی آن است. کیفیت فضای داخلی از یک طرف تاثیر مستقیمی بر نحوه انجام فعالیت های ما در آن دارد و ازطرف دیگر نگرش،احوال و شخصیت ما را تحت تاثیر قرار میدهد.فضای معماری بدون طراحی داخلی یا اصلا قابل استفاده نیست و یا در صورت قابل استفاده بودن،کارایی لازم و بهینه را نخواهد داشت.
طراح به هنگام طراحی فضای داخلی با دو مقوله سرو کار دارد : کاربرد آن فضا و احساس و تاثیری که میخواهد ان فضا بر استفاده کننده داشته باشد.
طراحی داخلی طیف گوناگونی از عناصر و مولفه ها از قبیل فرم ، نور ، رنگ ، بافت ، کف ، سقف ، دیوار ، عناصر کارکردی و تزیینی و مبلمان را در بر میگیرد. این عناصر ابزارهای کار طراح هستند که همگی باید بطور هماهنگ و متناسب در یک طرح مرتبط و خوش آیند قرار گیرند.
طراحی داخلی منزل
طراحی داخلی منزل
طراحی داخلی که در حد واسط میان معماری و طراحی قرار میگیرد ، به همان میزان که شامل جنبه های کاربردی ، ساختاری و فنی میشود ، طراحی تجسمی و جنبه های بصری و زیبایی شناسانه را نیز در بر دارد . طراحی داخلی شامل انتخاب عناصر تشکیل دهنده طرح و تنظیم و ترکیب آنها برای ایجاد فضا و کیفیات کارکردی زیبایی شناختی مورد نظر طراح و در نهایت دست یابی به کارکرد مناسب،زیبایی و انتقال مفاهیم و معانی است.
دست یابی به اهدافی همچون کارکرد مناسب ، زیبایی بصری و تاثیر محیطی و روانی موثر و مثبت در طراحی داخلی ، مستلزم استفاده هماهنگ ، منسجم ، معنی دار و زیبا از عناصر طراحی است. هیچ عنصر طراحی داخلی نمیتواند بدون ارتباط با عناصر دیگر و ترکیب مناسب با انها در طرح و فضای معماری حضور یابد و مقاصد طراح را براورده سازد. ارتباطی که بین عناصر طراحی داخلی در طرح نهایی برقرار میشود ،از قواعدی پیروی میکند که با توجه به فیزیولوژی دستگاه بینایی انسان استنتاج شده اند و میتوانیم به آنها قواعد ادراکی و بصیری یا قواعد ترکیب بندی یا تکنیک های بصری بگوییم. تناسب ، تعادل و ناپایداری ، هماهنگی ، تنوع و یکنواختی ، ریتم ، حرکت و سکون از جمله این قواعد و تکنیک ها هستند. شناخت و بکارگیری این قواعد مستلزم برخورداری از دانشی است که به آن سواد بصری اطلاق میشود. آشنایی با این قواعد دانش و بصیرت ما را توسعه و میدان عمل و امکان گزینش ما را افزایش میدهد و مارا قادر به طراحی گزینه های بهتر و ارزیابی انها میکند.
طراحی دکوراسیون داخلی
گروه معماری دکورساز با سال ها تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی بناهای مختلف از جمله طراحی دکوراسیون داخلی منزل ، طراحی دکوراسیون داخلی محیط های اداری و شرکت ها ، طراحی داخلی فروشگاهها و مراکز تجاری و مغازه ها ، طراحی داخلی هتل ، طراحی داخلی رستوران و کافی شاپ ، طراحی دکوراسیون داخلی مراکز پزشکی و مطب ها ، طراحی داخلی محیط آرایشگاه ، طراحی داخلی دانشگاه ها و مدارس و طراحی دکوراسیون خاص و انواع دیگر محیط ها مفتخر است این نوید را به شما بدهد که با گروهی قوی و کار آمد در این زمینه همکاری خواهید نمود که در کادر اجرایی خود از بهترین و مجرب ترین متخصصین در زمینه معماری و طراحی بهره برده و محیط منزل شما را به بهترین نحو ممکن طراحی میکند و رویای شما را به زیبایی هرچه تمام تر به واقیعت تبدیل می کند.
بخش های مختلفی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی منزل وجود دارد که هر کدام از این بخش ها به خودی خود باید به بهترین نحو ممکن اجرا شوند و در نهایت در کنار یکدیگر محیطی زیبا و دوست داشتنی را خلق کنند. در زیر انواع بخش هایی که گروه معماری دکورساز در آن فعالیت می نماید تا محیطی زیبا و جذاب را در منازل مسکونی شما ایجاد کند آورده شده است.

دکوراسیون پذیرایی منزل :

یکی از اصلی ترین قسمت ها در دکوراسیون داخلی منزل قسمت پذیرایی می باشد چون معمولا افراد زمان زیادی را در آن می گذرانند و همچنین هنگام ورود مهمانان آنان را به قسمت پذیرایی منزل راهنمایی میکنند و جزء اصلی ترین مکانهایی است که در دید افراد و میهمانان قرار میگیرد. پس چه بهتر که طراحی این قسمت را به گروهی قوی که در این زمینه تخصص کافی داشته باشند بسپارید تا محیطی زیبا را برای شما فراهم آورند.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون آشپزخانه :

معمولا زنان وقت زیادی را در این بخش از منزل می گذرانند و در صورت زیباسازی این محیط کمک بسیار زیادی به آنان برای داشتن انرژی بیشتر و خسته نشدن هنگام کار در این محیط میکنیم. یکی از اصلی ترین قسمت های آشپزخانه نیز کابینت ها میباشند که گروه معماری دکورساز انواع مختلف کابینت را با طرح های جدید و جذاب برای شما اجرا مینماید. همچنین میتوانید از سنگ کورین در کابینت استفاده کنید و زیبایی کابینت را چند برابر کنید.
طراحی دکوراسیون آشپزخانه
طراحی دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون اتاق خواب :

خوابیدن و استراحت در محیطی که رنگ ها در آن احساس شادابی و نشاط به انسان ببخشند و افراد با دیدن رنگ دیوارها و محیط اطراف خود احساس آرامش کند یک اتفاق بسیار خوب و عالی است . گروه معماری دکورساز با بهره گرفتن از طراحانی که در زمینه رنگ شناسی و روانشناسی رنگ ها علم کافی داشته باشند می تواند کمک خیلی زیادی برای دکوراسیون این قسمت از منزل به شما عزیزان بکند.
طراحی دکوراسیون اتاق خواب
طراحی دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی :

استفاده از سرامیک و دیوار پوش و کف پوش مناسب در این قسمت می تواند محیطی زیباتر را در این قسمت به وجود بیاورد که گروه معماری دکورساز در زمینه اجرای سرامیک و کاشی و دیوارپوش و کفپوش های مختلف نیز فعالیت دارد.

 

طراحی دکوراسیون حمام

طراحی دکوراسیون حمام

 

در پایان خوشحال می شویم که بتوانیم شما را برای داشتن محیط زیباتر در اطراف خود و تحقق بخشیدن رویاهایتان کمک کنیم و دکوراسیون داخلی منزل شما را به زیبایی هرچه تمام تر طراحی و اجرا نماییم تا پس از پایان پروژه از انتخاب خود بسیار خرسند و راضی باشید.
 
جهت مشاوره رایگان و راهنمایی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود می توانید با شماره های موجود در سایت که در زیر آمده است تماس بگیرید و از راهنمایی همکاران ما در گروه معماری دکورساز استفاده کنید.
  • ۰۲۱-۲۲۸۶۲۶۷۵ – ۰۲۱-۸۸۶۶۲۴۱۷

  •  ۰۹۱۲۰۹۲۱۴۳۰ – ۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲

نوشته های مرتبط
1 دیدگاه
  1. آموزش آشپزی

    ممنون از سایت خوبتون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *