دکوراسیون داخلی رستوران | دکوراسیون کافی شاپ , دکوراسیون تالار پذیرایی , دکوراسیون فست فود

/ شهریور ۱۲, ۱۳۹۶ / بدون دیدگاه / در خدمات شرکت

دکوراسیون داخلی رستوران , دکوراسیون داخلی کافی شاپ , طراحی دکوراسیون داخلی , دکوراسیون داخلی تالار پذیرایی , دکوراسیون فست فود , دکوراسیون رستوران , دکوراسیون کافی شاپ , طراحی و اجرای دکوراسیون رستوران و کافی شاپ و فست فود و تالارهای پذیرایی با جدیدترین طرح های روز دنیا با کادری مجرب توسط گروه معماری دکورساز

  • ۰۲۱-۲۲۸۶۲۶۷۵ – ۰۲۱-۸۸۶۶۲۴۱۷

  •  ۰۹۱۲۰۹۲۱۴۳۰ – ۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲

 

بدون شک علاوه بر کیفیت غذا و خدماتی که رستوران ها و غذاخوری ها ارایه میدهند یکی از اصلی ترین اقدامات برای جذب بیشتر مشتری و رضایت مشتریان ایجاد فضایی مناسب ، زیبا و آرام برای مشتریان است تا هنگام صرف غذا از تماشای اطراف خود و مناظر کناری خود لذت ببرند. حتما برای شما نیز پیش آمده است که هنگامی که میخواهید وارد رستورانی شوید که تا کنون  به آنجا قدم نگذاشته اید و اولین باری است که میخواهید مشتری این رستوران شوید به دکوراسیون و فضای داخلی رستوران و تمیزی و شیک بودن آن دقت کنید و در صورتی که ظاهر مناسبی نداشته باشد رفتن به آنجا را فراموش کرده و خیلی آهسته از داخل رستوران خارج شوید.
طراحی داخلی رستوران یکی از نکات مهم جذب مشتری برای رستوران داران است که باید به این موضوع بسیار دقت داشته باشند و فضایی زیبا ، دوست داشتنی و تمیز را فراهم کنند تا مشتریان به آن رستوران اعتماد کرده و وارد رستوران شود و غذای خود را سفارش دهد و پس از صرف غذا خاطره ای خوب و زیبا در ذهن او به یادگار بماند تا این خاطره زیبا را با دیگران به اشتراک بگذراد و از آنها بخواهد برای یکبار هم که شده این حس را تجربه کرده و به رستوران شما بیایند.

 

طراحی دکوراسیون رستوران
طراحی دکوراسیون رستوران
طراحی رستوران سنتی و مدرن با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند و برای طراحی هرکدام از این سبک ها باید از ایده ها و ابزار خاصی استفاده کرد تا طراحی جذاب و به دل نشین خلق شود که هر بیننده ای از تماشای آن لذت ببرد.
زمانی که صحبت از دکوراسیون رستوران های لوکس می شود فقط منظور استفاده از وسایل و چیدمانی پیچیده و مجلل و همینطور بزرگ و گران قیمت نیست. یک طراحی مبتکرانه در کنار کیفیت کار بالا می تواند تجربه ای فراموش نشدنی برای مراجعه کنندگان به رستوران رقم بزند. بسیاری از مالکان رستوران های بزرگ و لوکس سعی می کنند طراحی داخلی جدید و منحصر بفرد مخصوص به خود را در دکوراسیون رستوران پیاده کنند که البته به مرور زمان کامل و کامل تر می شود. اما راه های زیادی برای لوکس نشان دادن دکوراسیون یک رستوران وجود دارد طرح هایی که با یک تیر دو نشان می زنند.
طراحی دکوراسیون رستوران
طراحی دکوراسیون رستوران
یکی از مهم ترین نکات در طراحی داخلی رستوران نوع نقشه ریزی و ترتیب اسباب داخل رستوران است. مطمئنا هیچ مالکی نمی خواهد خدمتکارن و مشتریانش دائم در بین راه های داخل رستوران به یکدیگر برخورد کنند یا در مقابل هم قرار بگیرند. در نتیجه تمرکز اصلی خود در چینش وسایل را باید بروی میز و صندلی بگذارید.
مورد دوم استفاده از مفهومی مشخص در طراحی داخلی است بگونه ای که هویتی خاص به فضای داخلی رستوران شما خواهد داد. همین مورد است که می تواند یک رستوران را از نمونه های مشابه دیگر جدا کند. برای مثال یکی از ایده های جالب انتخاب مفهوم و تم طراحی داخلی براساس مدل غذایی است که در داخل رستواران سرو می شود همچنین استفاده از فرهنگ سایر ملل ها در دکوراسیون داخلی ایده بسیار جالب و تاثیر گذاری خواهد بود. نوع و نحوه تریین دکوراسیون هم تا حد زیادی پیرو همین مفهوم و تم طراحی رستوران خواهد بود.
در سرتاسر دنیا رستوران ها با توجه به سبک دکوراسیون کشورها طراحی می شوند. به عنوان مثال در کشور چین و کشورهای آسیای مرکزی استفاده از چوب بیشتر از ابزار دیگر در دکوراسیون داخلی رستوران و کافی شاپ ها به چشم می خورد و در رستوران ها و کافی شاپ های اروپایی و آمریکایی نورپردازی جزو هایلایت های طراحی داخلی است.

 

دکوراسیون داخلی رستوران
دکوراسیون داخلی رستوران
هر مکان، بسته به نوع فعالیت و خدماتی که ارائه می‌دهد، نیازمند به یک سری اصول منطقی معماری است که این اصول باید رعایت شود. رنگ، بافت و فرم هر یک از عناصر باید در سازه منطقی خود در دکوراسیون داخلی قرار گیرد، اجرای دکوراسیون داخلی مانند پازلی است که اگر اشتباه کنار هم چیده شود، پیکره و شکل اصلی را به شما نخواهد داد. حال برای دکوراسیون داخلی رستوران که نیازمند آرامشی برای آرامش و لذت بخشیدن است.

 

طراحی دکوراسیون رستوران سنتی
طراحی دکوراسیون رستوران سنتی
حتی اگر غذا خوردن در یکی از این رستوران‌های شیک و دیدنی در سراسر جهان برای شما امکان‌پذیر نیست، می‌توانید چشمانتان را بر روی هم بگذارید و این طراحی‌ها و معماری زیبا و مجذوب کننده‌ای را که برایتان شرح می‌دهیم، تصور کنید و از این ایده‌ها در دکوراسیون داخلی رستوران خود استفاده نمایید. ایده‌های نو و ابتکارهای بکر، به ما مجموعه‌ای از انتخاب ها را می‌دهد که می‌توانیم از آن گلچینی برای حریم خود بسازیم.
۱) یکی از عناصر معماری داخلی ، زمین و چگونگی پوشش آن است. یکی از معماری‌های هوشمندانه برای کف رستوران شما می‌تواند چوب‌های ترکیبی روشن و تیره و ادغام عناصر ترکیبی مدرن و تزیینی باشد. بسته به محیط رستوران خود می‌توانید از کف‌پوش‌های متفاوت مانند سنگفرش، پارکت، سنگ، سرامیک و غیره استفاده کنید.

 

طراحی دکوراسیون رستوران
طراحی دکوراسیون رستوران
۲) در فضاهای بسیار بزرگ و خالی نیاز به گرما بخشیدن و ایجاد صمیمیت در محیط است. یکی از ایده‌های نو در یکی از بهترین رستوران‌های جهان، آرایش شبکه‌ای (چهارخونه) چهارچوب‌های پنجره‌ها به صورت هم‌اندازه و نقاشی کردن دیوارها با رنگ‌های هماهنگ و متقارن است. در این دکوراسیون، افزودن مقداری رنگ طلایی به هر نگاره‌ای، زیبایی شکوهمند به دکوراسیون می‌بخشد.

 

طراحی دکوراسیون رستوران
طراحی دکوراسیون رستوران
۳) برای تزیین دیوارها، یک دیوارکوب برجسته یا یک نقاشی سراسری، یک پشت‌زمینه بی‌نظیر و مهیج برای هماهنگی با میزها و صندلی‌هاست.

 

دکوراسیون رستوران
دکوراسیون رستوران
۴) در یک فضای سنتی یا نیمه مدرن، ایجاد یک قسمت مدرن، حقیقتا می‌تواند بعد تازه و متفاوتی به فضای داخلی رستوران شما ببخشد. همچنین ایجاد یک برجستگی از وسایل دکوری می‌تواند فضای تاریک شما را روشن و چشم‌نواز کند.

 

طراحی دکوراسیون رسوران
طراحی دکوراسیون رسوران
۵) برای رستوران‌هایی با سبک دکوراسیون مدرن ، استفاده از برخی رنگ‌ها، برجستگی‌ها و روشنایی‌های بیشتری به وجود می‌آورد؛ برای مثال، استفاده از طرح‌های رنگی خاکستری‌ها و آبی‌های روشن، فضا را روشن‌تر می‌کند و بافت بیشتری به محیط می‌بخشد.

 

طراحی دکوراسیون رستوران
طراحی دکوراسیون رستوران
۶) اگر رستوران شما رستوران مجلل و شیکی است و رستوران گران قیمتی با مشتری‌های خاص است، به کار بردن بافت‌های قوی (چوب‌های خرد شده + آجر) با سنگ‌های گرانبها و قیمتی و سنگ کورین در نمای داخلی و نمای بیرونی ساختمان رستورانتان، غوغا می‌کند.

 

طراحی دکوراسیون رستوران مجلل
طراحی دکوراسیون رستوران مجلل
۷) اگر رستوران شما رستورانی سنتی یا مدرن با طراحی داخلی سیاه سفید است، استفاده از اکسسوری‌های چوبی در آن، گرمانی خاصی به محیط می‌بخشد و سردی فضا را می‌زداید.

 

طراحی دکوراسیون رستوران سنتی
طراحی دکوراسیون رستوران سنتی
۸) در رستوران‌های بزرگ و با سبک کلاسیک، به کارگیری پارچه‌های مخملی و ابریشمی در صندلی‌ها و مبل‌ها به عنوان رشته‌های تزیینی، به سرعت هر نگاهی را خیره و جذب می‌کند. این دکوراسیون با چیدمان وسایل روشن مدرن کنار هم، تلفیقی شیک و سلطنتی است.

 

طراحی تالار پذیرایی
طراحی تالار پذیرایی
 
یکی از خدماتی که گروه معماری دکورساز در ارائه آن تخصص و تبحر دارد طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ها و کافی شاپ ها و و سالن های غذاخوری است . گروه معماری دکورساز با استفاده از بهترین طراحان و معماران و متخصصین در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی با استفاده از جدیدترین مدلهای روز دنیا و با استفاده از بهترین متریال موجود در بازار می تواند رستورانی شیک و خاص و یا سالن غذاخوری و کافی شاپی زیبا با فضایی آرام را برای شما عزیزان طراحی و اجرا نماید. طراحان و مجریان موجود در گزوه معماری دکورساز آشنایی کامل با علم روانشناسی رنگ ها برای ایجاد فضایی ارام و دل نشین دارند و همچنین از علم فنگ شویی و چیدمان درست وسایل کنار یکدیگر بهره میبرند تا بتوانند بهترین و خاص ترین فضایی که شما تصور میکنید را برای شما طراحی و اجرا نمایند.
ما در گروه معماری دکورساز ارزوهای شما را به واقعیت  تبدیل میکنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ، سالن های غذاخوری ، کافی شاپ ها ، فست فود ها و …. می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی نموده و درصورت لزوم با حضور در محل مورد نظر شما مشاوره لازم را به شما ارایه دهند.
  • ۰۲۱-۲۲۸۶۲۶۷۵ – ۰۲۱-۸۸۶۶۲۴۱۷

  •  ۰۹۱۲۰۹۲۱۴۳۰ – ۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲

گروه معماری دکورساز
خوشحال میشویم به این مطلب رای بدهید
از رای شما متشکریم
نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *