نوسازی ساختمان | ۰۲۱۴۴۴۴۸۸۰۵,نوسازی و بازسازی ساختمانهای مسکونی ، ادرای ، تجاری

/ شهریور ۱۲, ۱۳۹۶ / بدون دیدگاه / در خدمات شرکت

نوسازی ساختمان و بازسازی ساختمان | نوسازی ساختمان و بازسازی ساختمان مسکونی،نوسازی ساختمان اداری،نوسازی شرکت،نوسازی اداره،نوسازی ساختمان هتل،نوسازی و بازسازی دانشگاه،نوسازی مدرسه،نوسازی رستوران،نوسازی و بازسازی فروشگاه و مغازه با کادری مجرب و حرفه ای توسط گروه معماری دکورساز

  • ۰۲۱-۲۲۸۶۲۶۷۵ – ۰۲۱-۸۸۶۶۲۴۱۷ – ۰۲۱-۴۴۴۴۸۸۰۵

  •  ۰۹۱۲۰۹۲۱۴۳۰ – ۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲

بازسازی و نوسازی ساختمان یکی از نیازهای امروزه افراد میباشد. بعضا پیش می آید که ساختمان و سازه ای پس از گذشت سالها دچار فرسودگی و یا مشکل می شود و افراد دوست ندارند هزینه زیادی صرف ساخت مجدد فضا کنند و فقط به انجام تغییراتی برای زیباتر شدن و استحکام فضا بسنده می کنند. بعضی از افراد نیز با اینکه ساختمان خود را به تازگی ساخته اند از نوع دکوراسیون و اجزای داخلی ساختمان خوششان نیامده و دست به تغییراتی در این زمینه میزنند. گروه معماری دکورساز با سالها تجربه در زمینه نوسازی و بازسازی ساختمان این آمادگی را دارد تا با کادری حرفه ای و مجرب انواع ساختمان های مسکونی ، اداری ، تجاری ، دانشگاهها و مدارس ، ساختمانهای هتل و رستوران ها و …. را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا نوسازی کرده و طرح های جذاب و جدیدی در فضاهای شما ایجاد کند تا با دیدن آن احساس رضایت و آرامش کنید.
بازسازی و نوسازی ساختمان معمولا مراحل مختلفی دارد که در زیر به این مراحل اشاره ای گذرا میکنیم.
نوسازی و بازسازی ساختمان
مرحله ی اول : مشاوره در زمینه بازسازی و نوسازی ساختمان
مشاوره با شرکت گروه معماری دکورساز که خدماتی کلی و یا جزئی و بخش بخش بازسازی و نوسازی ساختمان را انجام میدهد. در این مرحله مشخص می شود تا چه اندازه نیاز به ایجاد تغییرات و تعمیرات ساختمان دارید و یا هزینه انجام این تغییرات چه مقدار است. گروه معماری دکورساز باتوجه به فعالیت ها و تجربه های بسباری که در این زمینه دارد در زمینه تغییرات و طراحی دکوراسیون داخلی ایده هایی جذاب و زیبا را به شما عزیزان پیشنهاد خواهد داد تا بتوانید تصمیمی مناسب در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و ساخت بنای جدید خود بگیرید.

نوسازی و بازسازی ساختمان

مرحله دوم : تخریب ساختمان
در مرحله ی تخریب دیوارها و فضاهایی که لازم است جمع آوری میشوند و در مواردی که نیاز به تغییرات است تغییرات لازم اعمال میشوند.
مرحله سوم : ساخت دیوارها و فضاهای جدید و اجرای دکوراسیون داخلی
ساخت دیوارها :
نوسازی ساختمان
اگر قصد دارید دیوار جدید و یا تزئیناتی به وجود بیاورید و یا برخی از فضاها را از یکدیگر جدا کنید باید در این مرحله انجام دهید همچنین میتوانید از دیوارهای پیش ساخته نیز استفاده کنید . به طور کلی مرحله ی دیوار چینی دیوار های داخلی زمان و هزینه ی زیادی نخواهد داشت .
گچ کاری اجرای کناف و سقف کاذب :

بازسازی ساختمان

دیوار ها و سقف خانه بعد از ساخته شدن نیاز به گچ کاری دارند و برخی ترجیح میدهند تا در سقف فضاهای خود به جای گچ از انواع سقف های کاذب استفاده کنند .
نور پردازی در اجرای بازسازی و نوسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی :

بازسازی ساختمان

برای نوسازی ساختمان میتوان نور پردازی فضاها را نیز تغییر داد . در این بخش باید به نوع نورها و حتی زاویه تابش آنها بهه بخش های مورد نظر توجه کرد چرا که نورپردازی خوب باعث بیشتر شدن کیفیت فضاها در اجرای نمای ساختمان و یا نمای دکوراسیون منزل میشود .
کف سازی :

بازسازی و نوسازی ساختمان

در این بخش وارد مرحله ی اجرای کف سازی ساختمان میشویم . برای کف سازی میتوان از انواع کف پوش ها استفاده کرد مانند کفپوش لمینت و یا پارکت های چوبی و یا انواع سرامیک و کاشی ها
رنگ آمیزی دیوارها و سقف :

بازسازی و نوسازی ساختمان

این مرحله بیشترین تاثیر را در زمینه ی جلوه ی ظاهری تازه در بازسازی و دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان شما دارد و لذا از اهمیت فراوانی بر خوردار است .
اجرای کاغذ دیواری و یا دیوار پوش :

نوسازی

کاغذ دیواری ، پوستر و یا انواع دیوار کوب ها متریال هایی هستند که برای پوشش دیوارها استفاده میشوند . انتخاب نوع دیوار پوش باید مطابق با سلیقه ی کارفرما و یا دیگر اجزای تشکیل دهنده در بازسازی و دکوراسیون صورت میپذیرد و انتخاب هر یک میتواند سیمای متفاوتی در طراحی داخلی ساختمان شما ایجاد کند . گروه معماری دکورساز با در اختیار داشتن سمپل های متفاوت از هر متریال میتواند شما را در انتخاب خود آزاد تر بگذارد تا رضایت بیشتری از نتیجه ی بازسازی آپارتمان خود داشته باشید .
اجرای قرنیز :

نوسازی

وقتی در طراحی داخلی یک خانه از لمینت و پارکت یا کاغذ دیواری استفاده می شود بی شک جای قرنیز خالی است . قرنیز نقش جدا کننده ی کف و دیوار را به عهده دارد و جلوه ی بسیار زیادی به دکوراسیون داخلی منزل شما میدهد .
چیدمان مبلمان و دیگر وسایل خانه :

نوسازی ساختمان

اگر بودجه ای که برای بازسازی ساختمان خود در نظر گرفته اید تمام نشده است میتوانید آن را برای خرید لوازم منزل استفاده کنید برای این کار هم میتوانید با گروه معماری دکورساز مشورت کنید تا جلوه ای نو و زیبا در محیط زندگی خود ایجاد کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین قیمت ها و مشاوره رایگان در مورد بازسازی و نوسازی ساختمان می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان همکاران ما در گروه معماری دکورساز استفاده کنید.

  • ۰۲۱-۲۲۸۶۲۶۷۵ – ۰۲۱-۸۸۶۶۲۴۱۷ – ۰۲۱-۴۴۴۴۸۸۰۵

  •  ۰۹۱۲۰۹۲۱۴۳۰ – ۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲

گروه معماری دکورساز

خوشحال میشویم به این مطلب رای بدهید
از رای شما متشکریم
نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *