آشپزخانه IT-IS یک آشپزخانه مدرن و جذاب و منحصر به فرد است , آشپزخانه مدرن IT-IS
/ بهمن ۱۰, ۱۳۹۷ / بدون دیدگاه / در دکوراسیون داخلی

 آشپزخانه IT-IS یک آشپزخانه مدرن و جذاب و منحصر به فرد است.

زمانی که ما می خواهیم دکوراسیون و مبلمان آشپزخانه را طراحی کنیم و به چیدمان وسایل آشپزخانه بپردازیم مهمترین چیز این است که تمام عناصر و اشیا با یکدیگر به درستی ترکیب شوند تا یک مکان زیبا برای آشپزی با عشق ایجاد شود.
طراح ایتالیایی سیمونه میشلی یک نسخه مدرن ار یک آشپزخانه افسانه ای با ظرافت بالا ارائه کرده است که به شرح زیر میباشد : ” فلسفه زندگی و آشپزی “
این مجموعه آشپزخانه که در زیر تصاویر آن را مشاهده می کنید IT-IS  نامگذاری شده است. این آشپزخانه شامل یک طراحی جذاب و منحصر به فرد است که از الیاف تا لبه های منحنی آن با فناوری های پیشرفته و جزئیات دقیق ساخته شده است.
واحد های بلند با درهای کشویی مرکزی مرکب و جداول منحنی با ضخامت متفاوت طراحی عالی را ارائه میدهند. کشوهایی جدید و یاتاقانهای عمیق در لاک بند ناف یا فولاد ضد زنگ قرار دارند. جبه های آنها دارای لبه های مورب بالا، توسط EUROMOBIL  ثبت شده است. برای گرفتن آسان ، درب های قابل انعطاف با استحکام بی نظیر مجهز شده اند.
آشپزخانه IT-IS به صورت کامل پاسخگوی نیازهای افراد برای داشتن یک آشپزخانه مدرن ، با داشتن فضای پخت و پز جدید میباشد که روند جدید را در طراحی دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان مبلمان آشپزخانه ایجاد می کند. تطبیق پذیری آن در فضایی بزرگ نشان داده شده است و به مجموعه آشپزخانه اجازه می دهد زیبایی شناسی کاربردی خود را به نمایش بگذارد.

 

منبع : https://freshome.com

ترجمه و گردآوری : تحریریه گروه معماری دکورساز

خوشحال میشویم به این مطلب رای بدهید
از رای شما متشکریم
نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *